Září 2011

Once you say goodbye too.

26. září 2011 v 9:05 | xo.Nikushka & lizzy^
Haha,již dny podzimu a Nikolka si někde randí a na nás kašle. Jo je to tak a přiznám se,že na tento blog už ani pomyšlení nemám. Tnto blog jsem založila,protože mám ráda Ashley a vlastně to byla jedna velká chyba. Kvůli tomu jsem skončila na bilson-daily a toho dost lituji. Njradši bych vrátila čas a posunula se dál. Jsem strašně ráda,že jsem poznala tolik lidí jako je xoxoLady,miky,Pavluš,Gábinka <3, a hlavně Mata..:)) Vím,že polovina z vás na mě bude naštvaná,čtvrtka bude nešťastná,ale čtvrtka to i pochopí.
Hrozně moc děkuji všem co se na blogu podíleli,Nicole,Jill,Lukash a hlavně lizzy,která tu moc nemohla být a za to se jí omlouvám,že tu s blogem sekám. Je mi líto,že se to dozví až zde přes blog.
Jestli mi blog bud chybět? Bude,nad touto otázkou přemýšlím celý den,bude. Ale tento blog je jen jeden ze stovek blogů o Ashley a přiznehj me si,nemá se s nimi co rovnat. Poslední dobou končí a končí více a víc blogů. Nejvíce mě mrzí ashleymtisdale. Je to jeden z 3blogů o Ashley,který jsou těmi nejlepšími a které neustále navštěvuji. Myslím,že se ani nebudem dohadovat,kdo to je,když to ty blogy sami ví. Stejně každý jednou skončí. S blogováním nekončím úplně. Nicole opustit nechci a hlavně se na tom blogu chci podílet. Chci tam začít už definitivně začátkem října. Dále mé kecy a můj život můžete sldovat na babana-smile..;))

-> Veškeré díky patří i všem ostatním,kteří tu se mnou vydrželi až do teď. Doufám,že vy budete lepšími blogery než jsem já. Pokud mě chcete dále sledovat tak můžete na http://best-actresses.blog.cz/ a http://banana-smile.blog.cz/. Ashley budu mít nadále strašně ráda! :) mějte se fanfárově

Forever

10. září 2011 v 10:02 | xo.Nikushka & lizzy^
Ahoj,
tento týden byl pro mě dost těžký.
Škola - jak jsem očekávala,máme asi 8 nových učitelů a každý víme,co se děje,když přijde nový učitel. Už jsme psali testy,máme již úkoly a proto jsem také nestíhala. také nemám školu zrovna krátce,takže se tu objevuji večer a byla jsem dost tento týden unavená. ale myslím,že už jsem se v opakování věcí dostala do kolejí jak jsou ostatní,tak si myslím,že už bych v pondělí mohla nastoupit! :)
Jak to bude s tisdale-fan? - jako většina blogů nestíháme. ale to neznamená,že tu nechi být. chci být jak tady a na love-chair(tam to vypadá,ale dost divně,docela jsem byla šokována). možná opravdu s vyhrožováním přijde reál a dám konkurz na nějakou pomoc. myslím,že já i lizzy to potřebujeme ;) ale jak říkám v pondělí chci udělat seznam affiliates,koknu jestli nás máte zapsané,pokud ne,mažu..nechci slyšet to "Já myslela,že končíte" nikde to nebylo,jen jsme nestíhali,škola je těžká! také až přijdu ze školy doplním vše co zde chybí a v úterý bude velký návrat,který už nechci narušovat! vrátí se to vše do zpětných kolejí!
co se týče hokejového světu? - také důvod,proč jsem se zde neukázala,protože čtvrtek a pátek se nám předměty už opakují,ale vzhledem k tomu co se stalo a já jako věrná fanynka hokeje,jsem na nic neměla náladu. nebudu to tu rozepisovat,myslím,že můj názor je jasně jasný..R.I.P hoši ;(
co se týče affs - pokud jste si nás dali do normal nebo smazali - chápu. ale nečekejte,že se to zlepší. navštěvuji vás protože vás mám ráda a už to neberu jako povinnost,že musím 7 krát do týdne navštívit 30 affiliates,samozřejmě,že budu navštěvovat tak 4krát do týdne. pokud affs být za těchto předpokladů nechcete,ze slušnosti to napište ;) do kontroly myslím,že se zapsali všichni. pokud jsem se nezapsala já omlouvám se..:(

-- no to bude vše,čekejte články v pondělí a v úterý velký MŮJ návrat. ještě jednou chci moc poděkovat Jill,že to tu aspon chvíli tak nestálo ;) nevím jak ti to vrátit! :D :)) adios ;)

Spending Labor Day laying out by the pool in Miami

6. září 2011 v 13:32 | Jill* [záskok] |  Candids-2011
Pridávam ešte fotky zo včera. Tizz bola znova pri bazéne na Miami a opalovala sa.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Relaxing in Miami 03/09/2011

4. září 2011 v 0:43 | Jill* [záskok] |  Candids-2011
To je neskutočné aký sú tí paparazzi doterní. Fotili ju aj na miami ked sa išla opalovať. No v každom pripade jej to strašne pristane. To posilovanie na nej vidno :-)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Ashley Tisdale Website Photo Shoot

3. září 2011 v 12:43 | Jill* [záskok] |  TV

Krátke video kde Ashley fotila shoot pre jej webstránku. Vyzerá to dobre a strašne sa mi páčia jej boty :D.

Departs from LAX Airport 02/09/2011

2. září 2011 v 23:53 | Jill* [záskok] |  Candids-2011
Tizz bola videná ráno na letisku LAX, smerovala do Miami. Vyzerala krásne a mala úžasnu kabelku!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Leaving Nail Garden in Studio City 01/09/2011

2. září 2011 v 12:08 | Jill* [záskok] |  Candids-2011
Ashley bola včera videná ako opúšťa Nail Garden kde si nechala spraviť nechty a potom pravdepodobne zamierila do telocvične :) Vyzerala úžasne.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Scans from Girlz! Magazine

2. září 2011 v 11:04 | Jill* [záskok] |  Magazines Scans-2011
Vďaka AshleyTisdale.Org tu máme scany zo zahraničného magazínu Girlz!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New Pics from Got Milk Campaign

2. září 2011 v 10:59 | Jill* [záskok] |  Updates
Ahojte! Zaskakujem cez víkend za xo.Nikushka tak sa nezľaknite, že to tu bude chvíľku po slovensky :-) Objavili sa nové fotky z kampaňe Got Milk a najlepšie na tom je, že sú v skvelej kvalite. Ashley tam vyzerá roztomile.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com